Logo Czekoladowa Angelika

Gwarancja świeżości i jakości

Firma Czekoladowa Angelika oferuje produkty ręcznie robione , na najwyższym poziomie, z najlepszych naturalnych surowców i najwyższej jakości czekolady. Produkty opuszczające naszą firmę są zawsze kontrolowane pod względem świeżości i jakości.

Ponieważ wysoka temperatura oraz duża wilgotność wpływają niekorzystnie na naturalne wyroby czekoladowe, należy zwrócić szczególną uwagę na sposób przechowywania produktów czekoladowych, wskazany na etykietach lub opakowaniach. Wyroby z czekolady są kruche i pomimo licznych zabezpieczeń –w postaci opakowania zewnętrznego oraz kartonika wysyłkowego – mogą , ze względu na rodzaj dostawy, ulec ukruszeniu lub ułamaniu ,  co nie obniża ich walorów smakowych.

Oferowane przez nas produkty nie zawierają sztucznych dodatków i konserwantów, zostały wyprodukowane wyłącznie z naturalnych składników. Nasze czekolady w swoim składzie posiadają wyłącznie masło kakaowe i naturalną wanilię, co nadaje im niepowtarzalny smak i aromat. W trosce o Państwa satysfakcję i zadowolenie, w przypadku zakupów w okresach występowania wysokich temperatur, do każdej przesyłki dodajemy dodatkowe  opakowanie termiczne, które gwarantuje, że nasze wyroby zostaną dostarczone Państwu w stanie nienaruszonym.